whatsap
Evde Pansuman

Evde Pansuman

Pansuman yara iyileşmesini iyi çabuk ve iz bırakmadan gerçekleşmesi ve yarayı ölü dokulardan ve mikroorganizmalardan korumak için yapılan yara tedavisidir. Pansuman yapılmasının bir diğer amacıda yarayı dış ortamdan koruyan bir örtü oluşturmaktır.

 Evde Pansuman Hizmeti

Evde pansuman hizmeti bireylerin hastaneye gitmeden evlerinde yara tedavilerini yaptırabildikleri hizmetimizdir. Evde pansuman hizmetini veren personellerimiz alanında deneyimli ve hemşire yada acil tıp teknisyenleridirler. Pansuman yapan hemşire arkadaşlarımız yaranu-ın durumuna uygun materyalleri güvenle hazırladıktan sonra steril koşullarda pansuman hizmetini vermektedirler. Sizde eve pansuman hizmeti hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Evde Pansuman Yapılır mı?

Evde pansuman yapılırmı sorusunun net yanıtı bir sağlık profosyoneli tarafından uygulanması gerektiğidir. Sağlık personeli tarafından uygun materyaller seçilerek ve steril alan oluşturularak evde pansuman yapılabilmektedir.

Evde Pansuman Fiyatları-Ücretleri

Pansuman hizmetinin ücreti kullanılan materyallere göre değişiklik göstermektedir. Sizde evde pansuman fiyatları hakkında bilgi ve randevu almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarımızdan iletişim kurabilirsiniz.