whatsap
Evde Sağlık

Evde Sağlık

Evde Sağlık genel olarak bireylere evde yada bulundukları ortamda sağlık hizmeti vermeyi amaçlar. Evde sağlık hizmetine ihtiyaç duyan bireyler genelde yatalak ve evden çıkmadan sağlık hizmeti almak isteyen bireylerdir.

Eve Sağlık Hizmetleri olarak hastalarımıza evlerinde yada bulundukları ortamda;

Evde Bakım Hizmetlerini

Evde Hasta Bakımı

Evde Enjeksiyon

Evde Pansuman Hizmeti

Eve Doktor Çağırma

Evde Serum Takma

Evde Sonda Takma ve Takibi

Evde Hasta Yıkama Hizmeti

Evde Fizik Tedavi

Evde Muayene Hizmeti gibi birçok hizmetten faydalanabilirler.

Evde Bakım Hizmetleri – Evde Hasta Bakımı

Evde bakım hizmetleri özellikle yatalak yada bakıma muhtaç bireylerin profosyonel bakım ve sağlık personelleri kontrolü altında hayatlarını devam ettirmelerini sağlamaktadır. Evde bakım hizmetini bir bakım personelimiz veriyorsa hastamızın günlük kişisel bakımlarını,kullandığı ilaçlarının takibini,yatalak hastalarımız için pozisyon ve yatak içi egzersizlerini,beslenme kontrolü ve takibini sağlamak,bilinci açık hastalarımıza günlük hayattan sohbetler ve aktivitelerle hastalarımızı yaşamdan uzaklaştırmadan mutlu ve huzurlu bir aile ortamı sağlamaktadırlar.

Evde Bakım Hizmetini bir sağlık profosyoneli personelimiz yapıyorsa hastamızın tüm tıbbi ihtiyaçlarını (ilaç takibi,saatlik yada günlük tansiyon şeker nabız ve yaşamsal fonksiyonlar) yakınen takib eder gerekli durumlarda varsa hastamızın doktorundan yoksa bünyemizde bulunan doklarımızla iletişime geçerek gerekli ilkyardım ve acil bakımı uygular. Evde Bakım Hizmetlerini sağlık personelinin uygulamasının en önemli avantajı oluşabilecek acil durumlara anında müdahale edilebilmesidir. Bunun yanında sağlık personelleri özellikli durumlar dışında hastalarımızın kişisel bakımları ile (pansuman,yatak yarası vs.) ilgilenmemektedirler.

Sizde eve sağlık hizmeti,evde bakım hizmetleri,evde hasta bakımı ve evde sağlık hizmetleri hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşın…