whatsap
Evde Serum

Evde Serum

Hasta tedavisinde kullanılan steril ve berrak renkli çözeltilere serum denilir. Serumlar içeriğine göre şekerli, tuzlu yada dengeli solisyonlar olabilirler. Başlıca serum çeşitleri İzotonik (%0,9 sodyum), İsolayt (dengeli) ve Dektroz (bir şeker türü)’dür.

Serumlar damar yolundan ilaç vermek amacıyla seçilebileceği gibi tedavi amaçlıda kullanılabilirler. Serum seçimi uzmanlık gerektiren bir karardır.

Bizde alanında deneyimli sağlık personellerimiz ile Evde Serum Takma hizmetini vermekteyiz.

Evde Serum Hizmeti

Evde Serum Takma Hizmeti almak isteyen bireyle evlerinde yada bulundukları ortamda serum tedavisi yapılmasını amaçlar. Serum taktırılmasını gerektirecek başlıca durummlar antibiyotik tedavisi, vitamin takviyesi ve beslenme bozuklukları durumlarında enerji desteği olarak sayılabilir. Evde serum ile birlikte uygulanacak serum mutlaka bir hekim tarafından önerilmelidir.

Evde Serum Takılırmı?

Serum hastanelerde en sık kullanılan tedavi yöntemidir. Kullanım amacına göre hem ilaç vermek için solisyon amaçlı hemde tedavi etmesi için ilaç amaçlı olarakta kullanılabillirler. Evde serum takılır mı sorunun cevabı işinin ehli kişilerce ve oluşabileccek komplikasyonlara hazırlıklı olarak evde serum takma işlemi uygulanabilir. Hastanın vital bulguları (ateş, nabız, tansiyon ) dikkatle kontrol edilerek olası değişiklikler dikkatle izlenmelidir.

Evde Serum takma işlemini mutlaka bir sağlık personeli uygulamalıdır.

Evde Serum Takma Fiyatı – Ücreti

Evde serum takma fiyatı hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.