whatsap

Biz Kimiz?

Akdeniz Evde Sağlık Akdeniz bölgesinde özellikle orta ve batı Akdeniz de faaliyetlerine devam eden köklü sağlık kuruluşlarından biridir. Evde sağlık bünyesi altında verdiğimiz bütün hizmetlerde çağrı karşılamadan hizmet alım noktasına kadar alanında eğitimli ve deneyimli personellerimizle her zaman yanınızdayız.

Akdeniz Evde Sağlık olarak verdiğimiz hizmetin ve kalitesinin direkt insan sağlığına etkisi olduğunun farkında olarak personellerimiz ve alt yapımızı sürekli olarak güncellemekteyiz.

Evde yada bulunduğunuz ortamda verdiğimiz hizmetlerin yanında hastalarımızın ihtiyaç duydukları tıbbi cihazlar ve kurumları hususunda da sizleri yalnız bırakmıyoruz ve anlaşmalı Medikal firmalarımızla hizmet alımı gerçekleştirebiliyoruz.

 Akdeniz Evde Sağlık olarak size ve yakınlarınıza hizmet vermek ilk amacımız değil sizinle bir aile olabilmek asıl hedefimizdir.

Firma olarak ilk hedefimiz hastalarımızın ilk ve acil müdahalelerini yapmak değildir. Bunun yanında oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı ekip arkadaşlarımız bilgili ve deneyimlidirler.

Akdeniz Evde Sağlık ailesi olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

  • Açıklama
  • Açıklama
  • Açıklama