whatsap

Evde Sağlık

Evde Sağlık genel olarak bireylere evde yada bulundukları ortamda sağlık hizmeti vermeyi amaçlar.

Evde Hemşire Hizmetleri

Evde Hemşirelik Hizmeti bireylerin hastaneye gitmeden birçok sağlık hizmetini bulundukları ortamda almalarını sağlamaktadır.

Evde Pansuman

Pansuman yara iyileşmesini iyi çabuk ve iz bırakmadan gerçekleşmesi ve yarayı ölü dokulardan ve mikroorganizmalardan korumak için yapılan yara tedavisidir.

Evde Kan Tahlili

Hastalarımızın ihtiyaç duydukları kan, idrar, gaita tetkiklerinin örneklerini bulundukları ortamda alıp anlaşmalı labaratuvarlarda çalıştırabilmekteyiz.

Evde Fizik Tedavi

Gelişen sağlık sistemleri sayesinde evde verilebilen hizmetlerin arasına fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti de girmiştir.

Evde Serum

Serumlar damar yolundan ilaç vermek amacıyla seçilebileceği gibi tedavi amaçlıda kullanılabilirler. Serum seçimi uzmanlık gerektiren bir karardır.

Evde Doktor Hizmetleri

Firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman doktorlar ve anlaşmalı kurumlarımız ile hastalarımızın evlerinde muayene ve tedavilerini yapabilmekteyiz.

Evde Sonda Takma

Evde sonda takma işlemi bir sağlık personeli tarafından steril koşullarda takılmalı, takip edilmelidir. Sizde evde sonda takma-değiştirme için bizi arayın.